جمعه یازدهم آذر ۱۳۹۰

نرم افزار مشاور مدرسه

 

به اطلاع همکاران عزیز می رساند نرم افزار آنلاین مشاور مدرسه فعال شده است . برای ورود به سایت و استفاده از امکانات  آن به طریقه ذیل عمل نمائید :

طریق ورود به سایت و مدیریت پنل استان مربوطه :

۱- ابتدا وارد سایت www.moshavereh.medu.ir شوید.

۲- یوزرنیم و پسورد داده شده را وارد قسمت های خواسته شده نمائید .

۳- بر اساس تعداد مناطق آموزش و پرورش استان شما هم برای کارشناسان مشاوران مناطق یوزر نیم و پسورد تعریف نمائید .( لطفا به بخش راهنمای سایت مراجعه نمائید ) بعد از تعریف یوزرنیم و پسورد برای مناطق آنها نیز می بایست برای همه مشاوران منطقه در همه مقاطع یوزرنیم و پسورد تعریف نمایند .  

نکته ها :

۱- همه مدارس دارای مشاور رسمی بدون لحاظ نوع مقطع می بایستی نسبت به تکمیل اطلاعات دانش آموزان با استفاده از سیستم سناد با وارد نمودن کدملی هر دانش آموز نسبت به تشکیل پرونده مشاوره اقدام نمایند .

۲- به ازای هر مشاور  باید یک یوزر جداگانه تعریف شود . نه بر اساس مدرسه . یعنی اگر مدرسه ای دارای ۳ نفر نیروی مشاور است باید ۳یوزر  اختصاصی برای سه گروه دانش آموزان هر مشاور  تعریف شود .

۳- مشاور با وارد نمودن کد دانش آموزی هر دانش آموز خود اطلاعات فردی را از سیستم سناد مستقیم دریافت خواهد نمود.

 ۴- مدارس غیرانتفاعی (راهنمایی - متوسطه ) ملزم به تکمیل پرونده الکترونیکی مشاوره ای می باشند . و کارشناسان مشاوره مناطق می بایست بعد از مصاحبه علمی وشخصیتی مشاورمعرفی شده از اینگونه مدارس نسبت به اختصاص نیروی مدارس یوزرنیم و پسورد برای آنها اقدام نمایند. و از در اختیار قرار دادن یوزر به مشاوران غیررسمی جدا خودداری شود.

 تلفن پشتیبانی و فنی از نرم افزار مشاور مدرسه :

۲۲۹۲۰۶۹۳   ۰۲۱   (خانم کلهر )

نوشته شده توسط علی مشربی در ۲۱:۴۷ بعد از ظهر |  لینک ثابت   •